Consulting

Kto ste vy

Ste malý alebo stredný podnikateľ, vlastník firmy, a robili ste si doteraz všetko sami, možno s pomocou priateľov a rodiny. Váš biznis dynamicky rastie a vy cítite, že to, ako ste to robili doteraz už nestačí, nestíhate alebo potrebujete dobrú štruktúru a procesy. Alebo naopak, váš biznis stagnuje a vy ho chcete oživiť, potrebujete nové impulzy a inšpiráciu. Nikdy ste to doteraz neriešili, preto sa neviete zorientovať kde začať.

Kto sme my

Sme tím nezávislých odborníkov pre oblasť stratégií, marketingu, webdizajnu, GDPR, HR a práva. Spolupracujeme s rodinnými podnikmi, malými a strednými podnikateľmi. Poskytujeme poradenstvo a  riešenia na mieru ako vyriešiť problematické či nefungujúce oblasti a oživiť či naštartovať vaše podnikanie.

Čo od nás získate

Nepredávame pekne napísané a drahé návody. Na realizácii riešení sa aktívne podieľame s vami. Vedieme vás prakticky a tak dlho, kým sa nebudete cítiť v dostatočne silný na samostatný beh. Meriame výsledky, upravujeme stratégie a keď dosiahneme cieľ, vycúvame do zázemia a ďalej si povediete naštartované aktivity sami.