Kariérové poradenstvo

Nebaví vás to už v práci? Zhoršili sa vzťahy, pribudlo povinností alebo máte pocit stagnácie? Možno je načase to zmeniť, hlavne, ak už dlhodobejšie zažívate stres, bolí vás hlava alebo žalúdok a každú nedeľu večer máte nepríjemné pocity. Takto to nemá a nemusí byť!

A možno je to inak. Máte fajn prácu, ale dostali ste práve mimoriadne lákavú ponuku. Mali by ste ostať alebo odísť? Čím viac o tom rozmýšľate, tým viac sa zamotávate do pavučiny pre a proti, až nakoniec nad všetkým mávnete rukou a poviete si, že vám to za to nestojí a … možno sa pripravíte o skvelú šancu. Možno sa vyhnete veľkému problému. A čo keby sme o zmene, tomu, čo vás na nej láka aj ľaká porozmýšľali spoločne?

Je jedno, či ste na začiatku svojej kariéry alebo už nejaký ten rôčik úspešne stúpate po rebríčku. Naše zamestnania sú pre nás dôležité, formujú a spolutvoria našu osobnú identitu. Nie je preto vôbec čudné, ak rozhodnutia, ktoré sa týkajú rovnako našej osobnosti ako aj postavenia, statusu a v neposlednom rade príjmu, robíme tak opatrne.

Videli sme už mnohokrát, ako sa ľudia dostali z na prvý pohľad bezvýchodiskovej situácie do úplne novej, oveľa lepšej práce. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy!

V prípade záujmu o službu kariéroveho poradenstva nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0949 123 777 alebo e-mailom na office@dimensions.sk a dohodnite si s nami nezáväznú prvú konzultáciu zadarmo.