Konzultácie a poradenstvo

Kto ste vy

Ste malý alebo stredný podnikateľ, vlastník firmy, a robili ste si doteraz všetko sami, možno s pomocou priateľov a rodiny. Váš biznis dynamicky rastie a vy cítite, že to, ako ste to robili doteraz už nestačí, nestíhate alebo potrebujete dobrú štruktúru a procesy. Alebo naopak, váš biznis stagnuje a vy ho chcete oživiť, potrebujete nové impulzy a inšpiráciu. Nikdy ste to doteraz neriešili, preto sa neviete zorientovať kde začať.

Radi vám pomôžeme

Kto sme my

Sme tím nezávislých odborníkov pre oblasť stratégií, marketingu, webdizajnu, GDPR, HR a práva. Spolupracujeme s rodinnými podnikmi, malými a strednými podnikateľmi. Poskytujeme poradenstvo a  riešenia na mieru ako vyriešiť problematické či nefungujúce oblasti a oživiť či naštartovať vaše podnikanie.

Čo od nás získate

Nepredávame pekne napísané a drahé návody. Na realizácii riešení sa aktívne podieľame s vami. Vedieme vás prakticky a tak dlho, kým sa nebudete cítiť v dostatočne silný na samostatný beh. Meriame výsledky, upravujeme stratégie a keď dosiahneme cieľ, vycúvame do zázemia a ďalej si povediete naštartované aktivity sami.

Ako prebieha spolupráca

Kontaktujte nás

Pošlite nám e-mail alebo nám zavolajte. Na základe rozhovoru pripravíme pre vás ponuku na mieru.

Ihneď kontaktovať

Spolupráca

Pomôžeme vám praktickými krokmi dosiahnúť vaše ciele. Vykonávame pre vás analýzy čo sa deje, čo a prečo nefunguje, čím nahradiť nefunkčné činnosti. Nastavíme alebo doladíme procesy, či už v oblasti predaja, marketingu, HR a iných firemných procesov. Spracujeme vašu GDPR dokumentáciu a zladíme vaše procesy so zákonnými požiadavkami.

Výsledok spolupráce

Na konci našej spolupráce budete lepšie rozumieť, čo ovplyvňuje úspešnosť vašej spoločnosti a dokážete sami efektívne riadiť svoje aktivity. Získate sadu nástrojov vo forme šablón, vzorov a pracovných listov, ktoré vám poslúžia pri samostatnej práci.