Individuálne sebarozvojové programy

Ako spolupráca prebieha

Osobné stretnutia sú možné v tichom a pokojnom prostredí vinice v Šahách. Naša vínna pivnica a útulná vidiecka kuchyňa ponúkajú nevšedný priestor pre zamyslenia.

Súčasťou osobného stretnutia je aj malé občerstvenie, v prípade záujmu prechádzka po vinici či blízkom okolí. Po prechádzke a občerstvení začne koučing samotný. Virtuálne stretnutia cez Skype sú však plnohodnotou alternatívou čo sa týka hĺbky dialógu a dosiahnutých výsledkov.

Pri prvom stretnutí sa zoznámime a definujeme cieľ – čo chcete riešiť, zmeniť, získať, čo vás motivuje. Na základe tohto rozhovoru pripravím program pre vás na mieru – a začneme! Súčasťou mentoringového programu sú aj individuálne pripravené testy a úlohy, aby ste čo najrýchlejšie a čo najjednoduchšie získavali tie informovácie a vedomosti, ktoré potrebujete.

Galéria vinice Spoza plota


Cenník a rezervácie

Vyberte si rozsah a intenzitu vášho programu na mieru. Pri objednávke 6- týždňového programu je možné platbu rozdeliť na 3 časti. Ak sa po absolvovaní prvého stretnutia rozhodnete, že chcete ďalšie stretnutia, cena vám bude prepočítaná, akoby ste si hneď objednali zvýhodnené balíky.

Cenník:

  • základná sadzba: 75 eur/ 1 stretnutie (jedno stretnutie = 60 – 90 minút)
  • zvýhodnená sadzba za 3 stretnutia: 55 eur/ 1 stretnutie, spolu 165 eur
  • zvýhodnená sadzba za 6 týždňový program: 290 eur ( = 48,30 eur za 1 stretnutie)

Termíny:

  • Termíny osobných stretnutí si prosím rezervujete aspoň 3 dni vopred. Je možné ich realizovať aj v soboty.
  • Virtuálne stretnutia (Skype) poskytujem od 8:00 do 19:00 hod. a len v pracovných dňoch.

Hľadáte niečo iné?

Napíšte mi!