Aktuálne školenia

Ponúkame špecializované odborné školenia pre širokú škálu klientov, ktorým ponúkame na výber rôzne formy vzdelávania: firemné vzdelávanie, individuálne vzdelávanie, on-line vzdelávanie a vzdelávanie pre širšiu verejnosť.

DIMENSIONS-CONSULTING-SERVICES-PONUKA-KURZY-SKOLENIA-LETO-2017

Aktuálnu ponuku si môžete stiahnúť klinutím na obrázok alebo prečítať po kliknutí na linky uvedené nižšie:

Informácie a prihlášky: office@dimensions.sk


Stála ponuka

Workshopy pre pracovné a manažérske tímy sú zamerané na rozvoj komunikačných a manažérskych zručností, HR školenia, vrátane hodnotenia zamestnancov, koučingu, vedenia pohovorov a výberu vhodného kandidáta.

Nie každému vyhovuje prispôsobovať svoj program termínu kurzu, pričom môže existovať pomerne naliehavá potreba alebo túžba rozvíjať svoje zručnosti. Vďaka individuálnemu vzdelávaniu získavate flexibilitu času a lokality. pričom rozsah kurzu je prehĺbený v porovnaní so skupinovým kurzom. Plus získavate prístup ku e-knihám a 4 konzultácie zadarmo. Stiahnite si viac informácií.

Ani vzdialenosť by v 21. storočí nemala byť prekážkou ku vzdelávaniu. Kvalitný obsah a program on-line kurzov je pripravený pre tých, ktorí majú radi svoju slobodu a nechcú strácať čas. V ponuke nájdete odborné aj sebarozvojové kurzy, kariérny koučing aj poradenstvo pre začínajúcich podnikateľov.

FIREMNE VZDELAVANIE_Dimensions_Javurkova INDIVIDUALNE VZDELAVANIE_Dimensions_Javurkova  ONLINE VZDELAVANIE A KOUCING_Dimensions_Javurkova